Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

gm. Opinogóra Górna

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Urząd Gminy w Opinogórze Górnej, ul. Z. Krasińskiego 4, 06-406 Opinogóra Górna:

1.

Joanna Grażyna Gardzińska , zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Ciechanów - Przewodniczący

2.

Małgorzata Krzykowska , zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Pałuki - Zastępca Przewodniczącego

3.

Edyta Bucholc , zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Ciechanów - Członek

4.

Katarzyna Dunikowska-Stochmiałek , zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Opinogóra Dolna - Członek

5.

Aleksandra Gardzińska , zgłoszona przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Pomorze - Członek

6.

Ewa Ozdarska , zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Pomorze - Członek

7.

Sylwia Piotrowska , zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Opinogóra-Kolonia - Członek

8.

Agnieszka Radź , zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Ciechanów - Członek

9.

Marek Staszewski , zgłoszony przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam. Opinogóra Górna - Członek



gm. Opinogóra Górna

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Świetlica Wiejska, Dzbonie 22, 06-406 Opinogóra Górna:

1.

Maria Bożena Kołakowska , zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Niemierzyce - Przewodniczący

2.

Zenon Lewandowski , zgłoszony przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam. Ciechanów - Zastępca Przewodniczącego

3.

Justyna Arciszewska , zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Zygmuntowo - Członek

4.

Mateusz Grzybowski , zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przytoka - Członek

5.

Jacek Leszczyński , zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Bacze - Członek

6.

Katarzyna Maciejewska , zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Dzbonie - Członek

7.

Sylwia Sańko , zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Ciechanów - Członek



gm. Opinogóra Górna

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa w Woli Wierzbowskiej, Wola Wierzbowska 27, 06-406 Opinogóra Górna:

1.

Małgorzata Agnieszka Filipowicz , zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Wilkowo - Przewodniczący

2.

Małgorzata Piotrowska , zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Opinogóra-Kolonia - Zastępca Przewodniczącego

3.

Małgorzata Herman , zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Bacze - Członek

4.

Jarosław Kaczorek , zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Wierzbowo - Członek

5.

Teresa Elżbieta Milewska , zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Krasne - Członek

6.

Aleksander Sawicki , zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Ciechanów - Członek

7.

Adam Szempliński , zgłoszony przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam. Pałuki - Członek



gm. Opinogóra Górna

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie, Kołaczków ul. Szkolna 2, 06-406 Opinogóra Górna:

1.

Joanna Kamińska , zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Opinogóra Górna - Przewodniczący

2.

Anna Waśniewska , zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Chrzanówek - Zastępca Przewodniczącego

3.

Mariola Gajewska , zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Ciechanów - Członek

4.

Jakub Gardziński , zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Ciechanów - Członek

5.

Katarzyna Grzybowska , zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przytoka - Członek

6.

Mieczysław Stanisław Kołakowski , zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Opinogóra Górna - Członek

7.

Grażyna Łuczkowska , zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu), zam. Władysławowo - Członek

8.

Mirosława Marzec , zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Kobylin - Członek

9.

Aneta Szemplińska , zgłoszona przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam. Pałuki - Członek



gm. Opinogóra Górna

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Świetlica Wiejska, Władysławowo ul. E. Krasińskiego 39, 06-406 Opinogóra Górna:

1.

Agnieszka Małgorzata Olczak , zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Władysławowo - Przewodniczący

2.

Jadwiga Zadrożna , zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Ciechanów - Zastępca Przewodniczącego

3.

Dariusz Bucholc , zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Ciechanów - Członek

4.

Anna Cichocka , zgłoszona przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam. Ciechanów - Członek

5.

Jarosław Jaroszewski , zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przywilcz - Członek

6.

Martyna Miszkurka , zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Pomorze - Członek

7.

Justyna Umińska , zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Ciechanów - Członek



gm. Opinogóra Górna

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Świetlica Wiejska, Rembówko 27, 06-406 Opinogóra Górna:

1.

Katarzyna Miszkurka-Franckiewicz , zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Elżbiecin - Przewodniczący

2.

Renata Goździewska , zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Ciechanów - Zastępca Przewodniczącego

3.

Bożena Gutkowska , zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Pomorze - Członek

4.

Lidia Kaliszewska , zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Pokojewo - Członek

5.

Leszek Polens , zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Ciechanów - Członek

6.

Ryszard Staszewski , zgłoszony przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam. Czernice - Członek

7.

Joanna Żmuda , zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Opinogóra Górna - Członek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INFORMACJA
Komisarza Wyborczego w Ciechanowie I
z dnia 16 września 2019 r.
Na podstawie art. 182 § 7 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504), w celu powołania w gminie Opinogóra Górna obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r., Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I informuje, co następuje:

(PDF)

--------------------------------------------------------------

W y k a z

miejsc na obszarze Gminy Opinogóra Górna przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych w wyborach do   Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

 

·        Słupy ogłoszeniowe w miejscowości Opinogóra Górna

·       Tablice ogłoszeniowe w sołectwach:

Bacze                           Łęki                                     Wilkowo                          

Bogucin                       Opinogóra Górna               Wola Wierzbowska

Chrzanowo                  Opinogóra Dolna                Wólka Łanięcka

Chrzanówek                Opinogóra-Kolonia             Załuże-Imbrzyki

Czernice                      Pajewo-Króle                     Zygmuntowo

Długołęka                    Pałuki

Dzbonie                       Patory

Elżbiecin                      Pokojewo

Goździe                       Pomorze

Janowięta                     Przedwojewo

Kąty                             Przytoka

Kobylin                       Rąbież

Kołaczków                  Rembowo

Kołaki-Budzyno          Rembówko

Kołaki-Kwasy              Sosnowo

Kotermań                     Władysławowo

Łaguny                        Wierzbowo

 

                                                                   Wójt

/-/ Piotr Czyżyk

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP:
  • Data udostępnienia w BIP: 2019-09-26 00:00:00
  • Informacja zaktualizowana przez: Emil Świszcz
  • Data ostatniej aktualizacji: 2019-09-26 15:21:39
  • Liczba odsłon: 142
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1339193]

przewiń do góry